Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili i shkruan për një ngjarje të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Prrenjas.

Sipas qytetarit, kreu i PS Prrenjas, Haxhi Çollaku ka përplasur për vdekje një qytetar, ndërsa policia ka fajësuar viktimën në lidhje me aksidentin.

Statusi i plotë
Po te shtypen drejtuesit e organizates kriminale Rilindja ne pushtet, fajin e ke vet!

Kryetari i Partise kanabiste te Prenjasit, Haxhi Çollaku shtyp per vdekje qytetarin.

Narkopolicia dhe partia deklarojne:

Fajin e ka viktima!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pshd doktor krytari partise socalishte prrenjas ka vrare me makine ai eshte haxhi collaku tani ja lene vajte viktime cfare behte keshtu oo doktore zoti te rruajte
Eshte per kandidate per kryatre bashkia bene fushate per vete
Jooo para pak min ka pere akisdenti ky tip ku polica edhe media edi ja vene fajte viktimes
para pak min ka pere akisdenti ky tip ku polica edhe media edi ja vene fajte viktimes