Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në Facebook ku duken pamje nga tuneli i Kalimashit në errësirë të plotë.

Sipas qytetarit dixhital që i ka dërguar videon tuneli ka dy ditë pa drita, pasi besohet se është me urdhër nga lart ndërsa Berisha shkruan se Rama dhe Gjiknuri kanë gisht, duke fikur dritat e tunelit të Kalimashit!

Postimi i Berishës

Rama – Gjiknuri fikin dritat e tunelit të Kalimashit!

“Tuneli kalimashit pa drita doktorr

Dje edhe sot sa jam fut u fiken

Thuhet me urdher nga lart

Mjer me kto plera

Respekte per ju doktorr berisha”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook