Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me denoncimet në rrjetet sociale, duke publikuar mesazhet që i vijnë nga qytetarë të ndryshëm.

Një qytetar i ka shkruar Berishës se policia po fsheh ndikimin e kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, në mos kapjen e një prej bandave kriminale që operon në këtë qytet në trafikun e drogës, prostitucionit si dhe vrasjeve.

Postimi i plotë
Narkopolicia e Elbasanit mbron bandën e trafikantëve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje doktorr, te uroje shendet e jet te gjat. Dua te denoncoij fshehjen nga policia elbasanit ne ndikimin e don kryetarit te bashkis sejdini. Ndalimi dhe shoqerimi i kesaij bande qe merret me prustitucion trafik droge plagosje vrasje.

Ne drejtimin e don sejdini tenderat e bashkis dhe ne te gjitha drejtorit e juridiksionit bashkis elbasan. Arben trasha i denuar ne itali prostuticion trafik droge. Kamer (agron) mehja i denuar per organizat kriminale, prostuticion trafik droge 25 vjet. Elton dedja i denuar prostitucion trafik droge.

Arjan petova i denuar ne itali prostitucion trafik droge. Dhe aktualisht ne bar bufe shitet drog kokain heroin. Cim ajazi trafik te lendeve narkotike heroin. Alban tafa drejtor ne kesh i denuar per prostitucion trafik droge ne itali.

Doktorr elbasani esht fuci baruti ne drejtimin e qazim sejdinit me bandat e tij ne ndikimin e pushtetit kercenon drejtus istitucionesh gazetar puninjes policie e cdo kend qe i preket interesi apo flet te vertetat per 100 jet njerzish qe nderroijn jet si pasoij e ndotjes amjentale qe merr rrushfete ne kembim te heshtjes dhe mos mbylljesh te fabrikave.

LEXO EDHE:  SKANDAL/ Uji i pijshëm në Elbasan po ndotet, mbetjet e fabrikave hidhen....

Te lutem anonim. Respekte

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook