Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video nga qytetari dixhital.

Sipas tij policia po dhunon një qytetar në Tiranë pasi po shiste cigare.

“Shikoni si narkopolicët me uniformë torturojnë një të ri në Tiranë!”, shkruan Berisha.

Postimi i Sali Berishës

Shikoni si narkopolicët me uniformë torturojnë një të ri në Tiranë!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Përshëndetje doktor S Berisha ja se si dhunohen hallegjit nga polica e shtetit.Vetëm se po shiste cigare.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook