Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili pretendon se në Komisariatin e Fushë-Krujës ka ndodhur një incident.

Sipas qytetarit, inspektorët e SHÇBA-së janë ‘kacafytur’ me drejtuesit në Komisariat, ndërsa shkaku i sherrit ka qenë çështja “Xhisiela”.

“Kacafytje në narko-komisariatin e Fushë-Krujës”, e quan ish-kryeministri Berisha denoncimin e qytetarit.

Postimi i plotë
Kacafytje ne narko-komisariatin e Fushe Krujes!

Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb

Miredita z Berisha jam polic desha te ju informoje se dje me dt 10 ne rajonin e policise f kruje erdhi nje ekip kontrolli i shcb dhe kan kontrolluar librin e sherbimeve te policeve te rajonit dhe procesverbalet e disa ngjarjeve ne qytetin e f krujes perfshire rastin xhisiela e per kete ka pasur debat e ofendime sharje banale gjer dhe shtyrje me grupin e kontrollit pasi nuk eshte pranuar oferta e shcb dhe nga sa flitet brenda rajonit te policise f kruj tritoli i hedhur ne shtepin e mamas te se xhisieles e te prinderve te saj ram muca ne larushk eshte nje loj e lojrtarve me krime ne kurriz te familjes rraja dhe ramazan rrajes djalit te xhelal rrajes i kujdesur per telenovelen tritolin e hodhi opozita e krimet 28 vjecare te familjes rraja vrasje trafik droge e dhunime e perdhunime te quhen akuza politike.