Nënkryetari i PD Edi Paloka ka reaguar pas dëshmisë tronditëse të nënkomisar Emiljano Nuhu.

Paloka me ironi ngre pyetjen: Cdo të ndodhë me Taulant Yaris Bego Ballën? A do të dalë Rama që të thotë se nënkomisari nuk ekziston pas verifikimeve të tij personale? A do të bëjë Arta Marku shërbimin e rradhës?

Pas gjithë këtyre rasteve, Paloka shprehet i bindur dhe me sarkazëm se mazhoranca nuk do të pranojë Vetingun në politikë.

Postimi i plotë i Palokës

Pas “INSKENIMIT” te PD me Agron Geron Xhafajn , ai per gjithe naten shkoi drejt burgut ne Itali…Cdo ndodhi me Taulant Yaris Bego Ballen?

Apo do dali prape Rama te thote qe nenkomisari , pas verifikimeve te bera nga ai personalisht, “nuk ekziston fare”? Do ju a mbyllin gojen gjithe deshmitareve deri ne prokurori? Do bej sherbimin e rradhes Arta?
Sidoqofte, nje gje eshte e sigurte qe do e bejne; Veting ne politike nuk do pranojne …