Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj është bërë baba për herë të tretë.

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tij e cila është fëmija e tretë, pas dy djemve.

Shehaj ka postuar një foto në profilin e tij në “Facebook” ku duket i lumtur me tre fëmijët e tij.

“Të dashur miq, pas dy djemve, Zoti na bekoi dje me një vajzë. Uroj dhe lutem që çdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”, shkruan deputeti i PD Agron Shehaj.