Deputeti i Pd-së, Luçiano Boçi ka publikuar një video me dëshmi tronditëse rreth kanabisit në qytetin bregdetar të Vlorës.

Në video shihet sesi vazhdon të mbillet kanabisi në Vlorë, në një kohë kur qeveria ka shpallur se Shqipëria ka dalë tashmë nga harta e bimës narkotike, qoftë si kultivuese, qoftë si trafikuese e saj.

Boçi e shoqëron videon me këtë shënim, jo më kot, për hir të vërtet?7sisë së saj:

Postimi i Boçit:

Gjelbërimi me hashash vazhdon! Pamje nga Vlora. Kjo është një video të cilën një mik ma postoi si dëshmi tronditëse të kriminalizimit të vendit.

Shiheni me kujdes! E shoqëron me fjalë vetë, ku përcakton qartë dhe ditën me qëllim që “laboratori” i Ramës mos ta nxjerrë se është e vitit të kaluar!

Hashash, drogë, krim, vrasje, grabitje prone publike e jo vetëm. Kjo është pamja e jetës “së lumtur” në vendin tonë ku ndërtohet banditizmi me forcat …. e qeverisë!.

FRESKIA E HASHASHIT!Gjelbërimi me hashash vazhdon!Pamje nga Vlora.Kjo është një video të cilën një mik ma postoi si dëshmi tronditëse të kriminalizimit të vendit.Shiheni me kujdes!E shoqëron me fjalë vetë, ku përcakton qartë dhe ditën me qëllim që “laboratori” i Ramës mos ta nxjerrë se është e vitit të kaluar!Hashash, drogë, krim, vrasje, grabitje prone publike e jo vetëm.Kjo është pamja e jetës “së lumtur” në vendin tonë ku ndërtohet banditizmi me forcat …. e qeverisë!

Gepostet von Luciano Boci am Sonntag, 1. Juli 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook