Një vajzë nga Tirana ka mbetur e befasuar kur ka hapur kamerat e sigurisë poshtë pallatit ku banon.

Sipas saj, disa djem që ditën dalin duke shitur mend me makina të bukura, natën kanë vjedhur parkingun e pallatit ku ajo banon.

E mendoni dot se çfarë kanë vjedhur? As më shumë e as më pak, por vetëm një mbelesë makine.

Vajzës i ka ardhur inat nga ky fakt dhe publikoi pamjet në rrjetet sociale për të denoncuar më tepër “fenomenin”. Në video shihet dhe momenti kur djemtë dalin dhe me kujdes marrin mbulesën nga makina tjetër.

Për më tepër, shihni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook