Roani, djali i reperit Majk shfaqet në një foto në instagram me çifteli për të uruar gjithë shqiptarët për festat e pavarsisë.

Ka qenë Majlinda e cila ka postuar një video të Roanit i mbështjellë me flamurin kuq e zi dhe një çifteli në dorë.

Edhe pse ai nuk e ka idenë se çfarë po ndodh rreth tij, ai shihet i lumtur dhe shumë gazmor. 

“Urime 28 Nëntori” ka qenë urimi i Majlinda Zekës në postimin e saj.

majlinda flamur

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook