Çaji me kanellë dhe dafinë! Të dy përbërësit e ndihmjnë shumë sistemin tretës dhe gjithashtu do bini nga pesha sa hap e mbyll sytë. Ky çaj gjithashtu do e bëjë metabolizmin tuaj të punojë më shpejt. Shumë persona po e provojnë dhe kanë humbur 8 cm në zonwn e belit në vetëm 7 ditë!

Receta

Përbërësit:

1 litër ujë
1 shkop kanellë
5 gjethe dafine
Përgatitja:

Vendosni ujin në një tenxhere dhe hidhni kanellën dhe gjethet e dafinës. Kur fillon të zjejë, hiqeni nga soba dhe lëreni të pushojë për 5 minuta. Kullojeni dhe shërbejeni! Kaq e lehtë!

Piheni këtë çaj dy herë në ditë, dhe piheni me stomak bosh në mëngjes. Ndwrsa gotën e dytë të çajit para se të shkoni në shtrat. Qëllimi përfundimtar i këtij çaji është që t’ju ndihmojë të hiqni yndyrën e barkut dhe të ulni 8 cm në afro 7 ditë. Për të marrë rezultatet më të mira, ju duhet të hani shëndetshëm dhe të pini 2 litra ujë në ditë! Ju gjithashtu mund të përfshiheni në një stërvitje të moderuar!
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook