KOMISIONI I LIGJEVE -Ministri i Drejtesise, Ylli Manjani, duke folur gjate nje mbledhje te Komisionit Parlamentar te Ligjeve./r/n/r/nLAWS COMMITTEE - Minister of Justice, Ylli Manjani, speaks during a session of Legal Issues, Puplic Administration and Human Rights Parliamentary Committee.

Ish-ministri i Drejtësisë nga rradhët e LSI-së, Ylli Manjani, ka reaguar pas dorëzimit të mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri.

Përmes një statusi në “Facebook”, Manjani e cilëson qëndrimin e sotëm të ish-ministrit të Brendshëm si dinjitoz dhe thekson se ky veprim meriton respekt.

“Nuk më intereson fare ka apo jo konspiracion politik! Qëndrimi i sotëm i Sajmirit ishte dinjitoz! Pikë! Meriton respekt, qoftë dhe për kaq!”, shkruan Manjani.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook