Edhe pse nuk vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi”Dy herë mat”, vogëlushja me fytyrë të ëmbël nuk mund të harrohet lehtë.

“Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, është shprehja e famshme që u bë hit nga ky film, e thënë nga Rudina.

Por si duket Rudina pas kaq shumë vitesh, emri i vërtetë i së cilës është Manjola Begolli?

Ajo mbaroi studimet e larta për ekonomi, ndërsa sot është një biznesmene. Manjola ishte ftuar në puntatën e sotme të emisionit “Shiko Kush LUAN”, e drejtuar nga moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prej një kohe të gjatë ajo i ka munguar ekranit, ndërsa sot iu rikthye duke u kthyer në qendrën e vëmendjes nga mediat rozë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”824″ sortorder=”8499,8502,8498,8500,8501,8503,8504″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook