Dyshja e njohur e ekraneve tona, reperi Noizy dhe aktori Blerim Destani, njihen mjaft shumë për miqësinë e mirë që e kanë mes vete.

Ata shpeshherë shihen  së bashku në udhëtime apo edhe takime të ndryshme nëpër koncerte në Europë.

Mes shumë aktiviteteve ditën e sotme ata kanë bërë një gjë për të cilën juve nuk besoj se do i’u shkonte në mëndje.

Përmes rrjeteve sociale ata i shohim shpesh pranë njëri-tjetrit teksa argëtohen në vende të ndryshme.

Së fundi, ishte Blerimi ai i cili ka postuar një video në të cilën shihen teksa po ia thonin këngës bashkë me Noizyn.

“Jalla shofer jalla” është kënga nën ritmes e të cilës ata po argëtoheshin dhe këndonin me mikrofon në dorë.

Në shoqërinë e tyre ishte edhe moderatori Ermal Mamaqi dhe Altin Sulku.

https://youtu.be/6aHY1tHqWv4

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook