Një zjarr ka përfshirë një ndërtesë të vjetër në Durrës tek Bulevardi “Dyrrah”.

Policia dhe Zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.