Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me arrestimin e dy doganierëve në Goricë, Korçë, të cilët u kapën me 1.3 ton fasule.

Përmes një postimi në Facebook Manjani shkruan se lajmi më i rëndësishëm i fundjavës ishte kapja e 1 ton groshë kondrabandë në Pustec, dhe arrestimi i dy doganierëve dhe tregëtari i groshës…”

Konkluzioni:

“Me këtë qeveri mund të bësh hashash, tregëti droge, kulla në tokë publike, pare në tendera, por smund të bësh pordhë!”, shkruan Manjani.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook