Sabiani prej kohësh është në tregun muzikor shqiptar, herë aktiv e herë më i tërhequr, ndërsa sensacion i kohëve të fundit ka qenë e bija bukuroshe.

Keisi është një e re shumë tërheqëse, e cila bie lehtësisht në sy mes shoqeve të saj.

Me një bukuri natyrale dhe genetike, ajo ka mundur të fitojë zemrën e shumë personave, të cilët e ndjekin në rrjetet sociale.

Së fundmi bukuroshja ka shkuar e vetme me pushime. Ajo ka publikuar një foto me rroba banje, ku ekspozonte trupin plotë forma.

E s’kishte si të mos mungonte komenti i të atit, i cili i thotë: Kujdes mos të këputen rripat.”

Dhe siç sqaron Keisi, ai ka frikë për të bijën, pasi ajo ka ikur me pushime vetëm.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook