Vetëm pak çaste më parë, është bërë me dije se koreografi i njohur shqiptar Albi Nako, është arrestuar.

“Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti i arrestimit.

Pamjet shfaqin momentin kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë.

Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook