E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka postuar një foto me bikini në Instagram ku tregon rezultatet e punës së palodhur në palestër që bën bashkë me futbollistin e famshëm.

Georgina shihet e shtrirë, me bikini të zi dhe me të pasmet e tonifikuara në pah.

Një ditë më parë, CR7 kishte postuar në Insta Story të dashurën e tij duke bërë “squats”. Siç duket fare qartë nga fotoja, stërvitja i ka dhënë frytet e saj.