Andrea Petagna është një futbollist i modestëve të SPAL, që përveçse kanë transferuar në ekip një yll në rritje, bashkë me të kanë transferuar edhe bukuroshen seksi, Michelly Sander.

Bukuroshja braziliane është e dashura e sulmuesit Petagna, por ndryshe nga sulmuesi që ende nuk ka arritur të fitojë vëmendjen e tifozëve në Ferrara, Sander është një shkallë më lart.

Ajo ka postuar disa fotografi mjaft sensuale në rrjetin social “Instagram” duke marrë mijëra “like” dhe komente.