A po bien topa bejsbolli nga qielli? Sigurisht që jo, por sa madhësia e një topi ka qenë breshëri që goditi një zonë në Australi.

Një stuhi shumë e fuqishme goditi dje qytetin Kempsey në Australi, gjë e cila arriti të formonte dhe këtë breshër mbresëlënës.

Pamjet janë në shpërndarë në “Facebook” nga faqja “La Chaine Meteo”.