Një grua pretendon se ka filmuar një fantazmë, që qëndron pa lëvizur duke parë nga ballkoni.

Ngjarja ka ndodhur në Oldway Mansion, Britani e Madhe.

Louise Lenton 41 vjeç po filmonte me kamera djalin e saj të vogël që po bënte xhiro me biçikletë. Por, pamjet kapën edhe një grua që qëndronte në derën e ballkonit duke parë nga jashtë. 41-vjeçarja thotë se “fantazma” ndodhej në një ndërtesë, që daton prej shekullit të 19-të.

Ajo e vuri re këtë detaj kur shkoi në shtëpi dhe po shikonte videon e djalit të saj.

“Unë dhe bashkëshorti im nuk mund ta shpjegojmë këtë”, thotë Louise, duke shtuar se kur po filmonte nuk kishte parë asgjë.

“Fantazmën”, 41-vjeçarja e përshkruan si zonjë me flokë të mbledhura.

“Do të doja të dija kush ishte ose çfarë ishte”, thotë ajo.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook