Me sa duket ka diçka që nuk ka ndryshuar aspak tek ajo!

Nga fëmijëria, por edhe sot që është një nga figurat publike më të dashura për ju, kjo vajzë tregon se ka mbetur me atë buzëqeshjen e pazëvendësueshme në portret që i lexohet qartë.

Në fotot familjare, në takimet me miqtë, në ekran kur shfaqet përpara publikut dhe audiencës masive, Arbana Osmani vijon të jetë një nga personazhet më të spikatur në median shqiptare.

Prezantuesja e “Dua të të bëj të lumtur” që me siguri ka marrë një periudhë pushimi këtë sezon, për të kulmuar mandej në episodin e dytë të këtij formati, paska qenë edhe në vitet e fëmijërisë një vajzë e çiltër, simpatike, mbi të gjitha e qeshur.

Gjithsesi, përtej këtij krahasimi Arbana renditet sot në top listën e prezantueseve më të dashura për publikun shqiptar. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook