Trejsi Sejdini është ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar e cila ka mbledhur një numër të madh fansash në rrjetin social Instagram.

Pozat e saj ‘djegin’ çdo herë rrjetin dhe jo rrallë herë ajo ndan momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi modelja ka ndarë më të gjithë disa foto të vjetra ku shfaqet në moshë fare të vogël, para se të bëhej e famshme.

Siç shihen dhe nga fotot Trejsi ka qënë një vogëlushe e ëmbël bjonde, e cila tiparet e fytyrës dhe ngjyrën natyrale të flokëve e ruan të njëjta dhe sot.