Në një intervistë sot për “Mirage”, Bertina e “Big Brother 3”, tregon se ku ka humbur këto 2 vite.

“Unë tani jam pjesë e një kompanie në departamentin e  marketingut. Tani për tani planet e mia të ardhshme janë në Emirate. Kam ardhur në Shqipëri, sepse më kishte marrë malli për familjarët dhe miqtë, por kur shikoj realitetin këtu më vjen keq. Ika nga Shqipëria, sepse mundësitë më të mira për veten time nuk i gjeta atje”.- ka thënë bukuroshja në intervistë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook