Në provincën jugore të Hunan në Kinë, në një restorant në Hengyang City ka ndodhur diçka thuajse e pabesueshme.

Një video e pabesueshme po qarkullon në rrjetet sociale ku duket se si një peshk i pjekur në tavë, i cili vazhdon të lëvizë. 

Ka qenë pikërisht vetë stafi i këtij restoranti që ka publikuar një video të tillë, ku tregohet qartë që peshku edhe pse i pjekur dhe i vendosur në pjatë gati për t’u servirur ka filluar të lëvizë, madje është ndarë edhe në gjysmë.

Video është filmuar në 20, dhjetor 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook