Një djalë i ri, 21 vjeç, me iniciale R.D. nga fshati Gajdë i Beratit dyshohet se është vetëvarur.

Policia e Beratit njoftoi se ngjarja ka ndodhur sot në orën 14:00.

Sipas Policisë, “shtetasi i lartpërmendur është konstatuar nga familjarët dhe është transportuar në Spitalin e Lushnjës pa shenja jete.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e e plotë të ngjarjes.”