Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në qytetin e Durrësit, ku një i ri i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fotoksinë.

Burime zyrtare nga Policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mesnatën e djeshme në Sukth, ndërsa bëhet fjalë për 29-vjeçarin me iniciale H.M.

Njoftimi i Policisë së Durrësit
Më datë 17.07.2018, në Sukth, në banesë, ka pirë fostoksinë, shtetasi H. M., vjeç 29, banues në Sukth dhe rreth orës 24:10, ka ndërruar jetë. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook