Një piton i egër ka nxjerrë pesë pula që kishte ngrënë, pasi kishte sulmuar disa fshatarë në Kinën juglindore.

Gjarpri jo-helmues u gjet në një stallë dhe u zvarrit para fermës para se të kapej duke nxjerrë prenë nga stomaku.

Policia u alarmua nga skena dhe e lëshoi sërish pitonin në natyrë. Ngjarja ndodhi në fshatin Meizhou dhe momenti u filmua në kamera.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook