Janë dy këngëtarët më në zë të momentit, të cilët me hitet e tyre të panumërt kanë rrëmbyer dukshëm zemrat e publikut shqiptar.

Bëhet fjalë për dy këngëtarët e dashur të publikut shqiptar dhe më gjerë.

Pak kohë më parë, këngëtarit Flori Mumajesi i vodhën njërën prej këngëve të tij, por mesa duket s’janë mjaftuar me kaq.

Ditën e sotme reperi A$AP Rocky ka lançuar këngët e re, ‘A$AP Forever’ e cila ngjason shumë me këngën e fundit të Ledrit ‘1 janari’.

Kjo ngjashmëri u vu re nga të gjithë dhe vetë Ledri reagoi në ‘Instastoryn’ e tij.

“E vogël bota, po na kopjojnë amerikanët”- shkroi reperi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook