Keisi Medini prej disa kohësh është pjesë e grupit të famshëm “OTR”.

Pak ditë më parë në internet qarkulluan fotot e vajzës së këngëtarit shqiptar, Sabiani, e cila ishte në një dhomë me reperin Noizy, gjysmë e zhveshur.

Ditën e sotme reperi ka publikuar disa pjesë të videoklipit të tij të ardhshëm ku Keisi shihet gjysmë e zhveshur dhe duke kërcyer në një dhomë hoteli.

“Luj edhe pak” do të titullohet kënga e re e reperit, ku protagoniste e së cilës do të jetë pikërisht Keisi Medini.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook