Dhënia fund e lidhjes 1-vjeçare mes këngëtares shqiptare, Morena Taraku dhe biznesmenit iranian Sasha Sobhani ka qenë një ndër më të komentuarat nëpër portale.

Morena me deklaratat e saj tregoi që nuk janë ndarë aspak mirë.

Kjo për shkak të “luftës” që i kanë shpallur njëri-tjetrit nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi Sasha ishte larguar nga Turqia, por si për inat të Morenës, miliardieri iranian është kthyer sërish në Turqi duke publikuar video nga i njëjti vend, ku kjo e fundit ka postuar disa orë para tij.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook