Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Edona Lalloshi dhe bashkëshorti i saj Gazi aktualisht gjenden në New York.

Dyshja me gjasë atje kanë shkuar për koncertin e radhës të Edonës porn ë të njëjtën kohë t’i shijojnë bukuritë e qytetit me drita, shkruan lajmi.net

Këngëtarja nga atje ka publikuar fotografi dhe video meq rast na e ka prezantuar edhe bashkëshortin e saj.

Ajo dhe Gazi duken shumë të lumtur bashkë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”79″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show thumbnails]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Për të marrë lajmet e fundit të DuaLajm.com, ndiq edhe faqen tonë në Facebook