Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë! Moderatorja ka sjëllë sot në jetë një djalë. Lajmin publik e ka bërë mamaja e Gjikos përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it, ku zbuloi dhe gjininë e bebushit.

“Ndjenjë e veçantë! Nga sot,gjyshe!”- shkruan ajo në përshrimin e fotos. Një tufë me lule në të cilën shkruhej: “It’s a boy!”

Ndjenje e veqant nga sot gjyshe🤗

A post shared by Lirije Gjikolli (@lirije_gjikolli) on