Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të spikatura të momentit pas hiteve të publikuara së fundmi.

Këngëtarja ka provuar të ketë sukses dhe në tregun e huaj muzikor.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një fotografinë në profilin e saj në “Instagram”, ku duket mjaft provokuese.

Ajo shfaqet me fustan të kuq ku ekspozon së tepërmi gjoksin, me kapuç, dhe me një palë taka, të cilat i mban në dorë.

“Ja për pak”, është dixhitura e fotos që shfrenon imagjinatën e fansave.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook