Emily Ratajkowski ka promovuar linjën e saj të rroba-banjove Divine Inamorata, duke publikuar disa foto vërtet fantastike në Instagram.

Modelja dhe aktorja e famshme shpërndau të shtunën foto të tjera të “nxehta” për kënaqësinë e fansave.

26-vjeçarja shpërndau poza të nxehta për fansat e saj, të cilët i vlerësuan fotot.

Modelja bukuroshe ekspozon të pasmet e saj, së bashku me një pamje shumë të bukur plazhi, por pa treguar se ku është shkrepur fotoja duke ngjallur kureshtjen e fansave.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”653″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook