Mësohet se Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka vendosur të bëjë të tjera lëvizje.

Janë emëruar Talentin Preçi dhe Kaso Biberi si shefa seksionesh. I pari në sektorin e krimeve kundër pronës dhe i dyti në atë të ekzekutimit të vendimeve.

Gjergji Tako që ishte në këtë detyrë, kalon prokuror i thjeshtë.

Arben Nela dhe Erion Pano do të vazhdojnë të mbajnë detyrën e zv/prokurorëve të Tiranës. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook