Dy prej këngëtarëve më të njohur të showbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm “Bow down”, i cili theu rekorde shikueshmërie në platformën YouTube.

Por së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn. Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në YouTube pa dhënë asnjë shpjegim.

Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën ‘Ata nuk e din’, e cila ishtë një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.