Këngëtarja, Enca, prej disa ditësh ka zbuluar se ndodhet me pushime në një resort luksoz në Turqi, së bashku me familjen e saj.

Ajo ka ndare me ndjeksit e saj ,foto e video ku shfaqet me rroba banje mjaft seksi dhe provokuese.Por prisni se Encën e “konkurron” motra e saj, Uindi, e cila ka tërhequr vëmendjen teksa shfaqet duke pozuar në pishinë e duke treguar format e saj bombastike.