Erjona Sulejmani ka qenë në qendër të vëmendjes nga portalet dhe mediat rozë që pas ndarjes nga bashkëshorti, futbollisti Blerim Xhemaili.

Modelja shqiptare dita ditës po habit të gjithë me paraqitjet e saj.

Ajo ndiqet nga mijëra persona ne Instagram dhe nuk heziton të ndajë me ta foto nga jeta e përditshme.

Javën e kaluar ajo publikoi fotografi nudo në plazh, ndërsa tani ajo vjen sërish po nga i njëjti vend, e duke shfaqur sërish asetet trupore.

As këtë herë Erjona nuk ka hezituar aspak t’i shfaqë format e saj trupore në rrjete sociale, duke bërë kështu që edhe komentet të jenë të shumta.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook