Foto ilustruese

Policia e Shkodrës ka arrestuar mesditen e sotme një notere.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se në pranga është vënë shtetasja Majlinda Dibra.

Noterja në fjalë akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentash. 

Ende nuk ka informacione të tjera lidhur me këtë operacion, ndërkohë që pritet që detaje të reja të dalin në orët në vazhdim.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook