Mesa duket Klaudia Pepa nuk resht së qenuri në qendër të vëmendjes, e cila muajt e fundit ka qenë një ndër personazhet më të pëfolur.

Pas ndarjes me koreografin e njohur Albi Nako, Klaudia Pepa ka mbajtur audiencën për vete pasi ka dhuruar shumë foto seksi për të mbajtur të fiksuar fansat pas Instagram-it.

Balerina ka postuar një foto vetëm me të brendshme dhe gjoksin të cilën e mbulon me duar.

Shumë fansa e kanë pëlqyer foton, por ka pasur dhe nga ato që kanë kritikuar balerinën.

“U lirove nga zhinxhiret si kur lirohet qeni. Hiqi te gjitha tani”. “Kshu behet parja me pa rroba”. “Hahahah e shkreta paska qene e etur per tu zhvesh ne publik,se as art nuk eshte ky”. “Mmm jo keshtu kolege jo sbon me shit trupin“. Megjithatë nuk kanë munguar as komentet inkurajuese për balerinën e njohur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook