Fotoja në fjalë është bërë virale, pasi nëse e shihni me kujdes mund të dalloni fantazmën.

Në të shfaqet një grup vajzash që punonin në një fabrikë liri, e realizuar mbi 100 vite më parë.

Fotoja u rishfaq sërish në qarkullim, pasi një grua me emrin Linda e dërgoi atë në në faqe interneti. Ajo tregoi se në atë foto ajo është në foto e vjetër, në të cilën ndodhet edhe gjyshja e saj.

‘Ishte Elen Donnelli dhe ajo është e katërta në të djathtë në rreshtin e dytë poshtë. Babai im e ka këtë fotografi në shtëpi … një pamje të familjes së fantazmave! “, shprehet Linda.

Nëse nuk e keni parë ende fantazmën, shikoni gishtat që mbështeten në gjyshen e Lindës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook