Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina është mjaft e komentuar nga portalet dhe mediat rozë.

Kjo, pasi Fjolla di mjaft mirë si të tërheqë vëmendjen. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë postimet me foto provokuese.

Gjithashtu jeta e saj private përbën interes për publikun.

Sot Fjolla i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” teksa ka postuar një foto nga shtrati.

Fjolla Morina ka publikuar në “Instastory” një foto ku ajo shfaqet tërësisht lakuriq e shtrirë mbi shtrat, ndërkohë që ka mbuluar vetëm pjesët intime me një çarçaf.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook