Fjolla Morina ka habitur të gjithë duke bërë një ndryshim drastik, nuk do të mund ta njihni dot.

Fjolla Morina ka bërë një ndryshim drastik në look-un e saj, duke u kthyer nga brune në një bionde platin.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram këtë foto, duke i lënë të gjihë me gojëhapur.

Megjithëse ka patur nga ata të cilët e kanë kritikuar se ka kopjuar Kim Kardashian dhe se nuk janë të bindur nëse janë paruke apo Fjolla është bërë vërtet bionde.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook