E ftuar në emisionin “Fol me psikologen” në News24 ka qenë Lorela Garuli, e cila ka interpretuar vizatime te ndryshme fëmijësh.

Ajo është ndalur tek koncepti i familjes se si fëmijët shohin veten dhe prindërit.

Momenti kulminant ka qenë interpretimi i vizatimit të kryeministrit Edi Rama kur ai ishte 5vjeç.

“Ego e madhe dhe rivalitet, detaje interesante se si e sheh ai vëllain me të vogël, Olsin”, thotë psikologia.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook