Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të njohur në muzikën shqiptare, por dhe në atë ballkanase.

Prej një kohe të gjatë, ai përflitet për një kohë të gjatë për një lidhje dashurie, por identitetin e vajzës që i ka vjedhur zemrën.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur shqiptare, Liberta Spahiu. Këngëtari shqiptar, nuk rezistoi dot në festën e ditëlindjes së saj, duke pranuar lidhjen me të.

Moderatorja e emisionit “Prive” ka qenë duke festuar në të njëjtin klub ku performnte Flori, duke i uruar asaj ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen dhe jam me fat që të kam pranë!”, u shpreh kantautori në mes të koncertit.

Tashmë që u konfirmuan si çifti më i ri në showbizzin shqiptar, me siguri që do të jenë në qendër të mediave rozë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook