Ajo me të drejtë konsiderohet si një super femër për shkak të bukurisë e linjave perfekte të trupit.

Jenna Jenovich, modele e njohur ne Serbi, është prej kohësh në qëndër të vemendjes nga ana e mediave shqiptare e kjo për shkak të miqësisë së saj me Noizy-n.

Jenovich u bë pjesë edhe e videoklipit të Noizy-t të realizuar për këngën “A të kujtohet?”.

Edhe pse në media është përfolur vazhdimisht për një lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe ende nuk ka patur një reagim nga reperi nëse mes tyre ka patur diçka më shumë.

Por një nga miqtë më të afërt të Noizy-t që nuk ka preferuar të identifikohet ka pohuar sot për “DuaLajm.com” se: “Po, është e vërtetë. Kjo ka qenë një nga femrat që Noizy e ka futur në shtrat”, shprehet një nga miqtë më të afërt të Noizy-t.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”56″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook