Ai konsiderohet si një nga meshkujt më të pëlqyer në planet, kjo për shkak të jetesës luksoze që bën.

Është gjithnjë i rrethuar nga femrat dhe bën një jetë të shthurur.

Ka jahte, femra, pasuri, makina të shtrenjta, me pak fjalë… gjithçka që do të kishte ëndërruar ndonjëherë një mashkull.

Dan Bilzerian përveç se njihet si një nga meshkujt më kazanova në botë, ka edhe një karakter tipik VIP.

Ai ka kryer disa gjëra të pabesueshme, fakte që askush nuk i dinte deri më tani për të:

1. Ai ka një mace të quajtur Smush dhe ka më shumë ndjekës në Instagram se një individ

2. Është paragjykues ndaj femrave, por sërish ato e adhurojnë

3. Hodhi në gjyq një studio pasi preu pjesën ku ai kishte dalë

4. Ka një pasuri prej 100 milionë dollarësh, të cilën e ka fituar duke luajtur bixhoz

5. U kap në një avion privat duke ndërtuar një bombë dhe askush nuk e gjeti arsyen pse

6. Nuk lejohet të hyjë në shtetin e Utah.

7. Ka qenë trafikant armësh

8. Në Instagramin e tij gjenden gjithnjë femra gjysmë lakuriq

9. Babai i tij është akuzuar për mashtrim dhe ka bërë burg për këtë

10. Ai beson se paraja e blen lirinë dhe nuk beson tek ligji

LEXO EDHE:  Këto 7 veprime që bëjnë femrat, meshkujt i urrejnë

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1129″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook