[ngg_images source=”galleries” container_ids=”84″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Një nga super këngëtaret kosovare e cila njihet për jetën luksoze që bën, Afërdita Dreshaj ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku lajmëron se sot ka mbushur 4 vite me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Dreshaj shkruan në rrjetet sociale “4 years” ndërsa dashurinë e tyre më së miri mund ta përshkruaj dhe vetë fotografia.
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook